Hakkımızda

GENÇ, DİNAMİK VE SÜREKLİ GELİŞEN BİR ORGANİZASYON

2014 yılında Tolga Dikmenli tarafından kurulan İstanbul Panterleri, dört yıllık geçmişinde dönemsel değişimlere ayak uydurarak hızla gelişen, öğrencilerine önce sporcu ahlakını sonra basketbol ve voleybolun temellerini öğreten, yetenekli sporcularına lisanslı olarak resmi müsabakalarda oynama fırsatını sunan bir kulüp olmuştur. Gelecek yıllarda da aynı disiplin ve gelişimle faaliyetlerine devam edecektir.

Zaman Kaybetmeden Bizimle İletişime Geçin

Hemen butona tıklayarak bize ulaşabileceğiniz adres
telefon numarası ve sosyal medya hesaplarımızı öğrenebilirsiniz.

Neden İstanbul Panterleri?

Günümüzde özellikle İstanbul’da birçok spor okulu faaliyet göstermektedir. İstanbul Panterleri olarak bizi farklı kıldığına inandığımız Spor Ahlakı, Disiplin, Çalışkanlık ve Kararlılık olmak üzere dört temel prensibimiz bulunmaktadır. Bu prensipler doğrultusunda öğrencilerimize yaklaşımımız ve yaptığımız temel eğitimler bizi farklılaştırmaktadır.

MİSYONUMUZ VE VİZYONUMUZ

İstanbul Panterleri Spor Kulübü, kuruluşundan itibaren belirlediği dört temel prensibin dışına çıkmadan ilkeli bir şekilde, kabul edilebilir hedefler doğrultusunda faaliyetlerine devam etmektedir.

2014 yılında Tolga Dikmenli tarafından kurulan İstanbul Panterleri, basketbol ve voleybol branşlarında gerçekleştirdiği spor okulu faaliyetlerinin yanı sıra yetenekli sporcularından kurduğu lisanslı takımlarıyla da resmi ve özel liglerde mücadele etmektedir.

Kulübümüz ağırlıklı olarak Sarıyer, İstanbul bölgesindeki gençlerimizin sporla tanışmasını sağlayarak, sağlıklı ve topluma faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkı vermektedir.

İstanbul Panterleri Spor Kulübü olarak vizyonumuz, önümüzdeki yıllarda hem İstanbul’un hem de de Türkiye’nin önde gelen sporcu fabrikalarından biri olmaktır.