Ekibimiz

ANTRENÖR KADROMUZ

İstanbul Panterleri Spor Kulübü’nün basketbol ve voleybol branşlarındaki antrenör kadrosu deneyimli isimlerden oluşmaktadır.

TOLGA DİKMENLİ

Kurucu / Baş Antrenör

19.06.1983 İstanbul doğumlu. Marmara Üniversitesi Spor Yöneticiliği bölümünde Yüksek Lisans eğitimine devam ediyor. 2001 yılından bu yana Kadıköy Spor Kulübü, İstanbul Tofaş, MVP Sportif, Pamukspor, Beşiktaş, Darüşşafaka gibi birçok kulüpte görev yaptı. Temmuz 2014’ten bu yana kurucusu olduğu İstanbul Panterleri Spor Kulübü’nde yönetici ve antrenör olarak görev yapmaktadır. Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından B Kategori antrenör belgesine sahiptir.

Antrenörle iletişime geçin!

ZAFER BURHANLIOĞLU

Basketbol Antrenörü

29.04.1975 Ceyhan doğumlu. 2001 yılından bu yana antrenörlük yapıyor. Birçok spor okulunda baş antrenörlük ve koordinatörlük görevlerini yürütmesinin yanında TB2L ve TKBL takımlarında yardımcı antrenörlük yaptı. Bu sezon İstanbul Panterleri Spor Kulübü’nde Genç ve Yıldız erkek takımlarının baş antrenörlüğü görevini yürütüyor.

Antrenörle iletişime geçin!

BERAT KAYA

Basketbol Antrenörü

24.02.1997 İstanbul doğumlu. Kocaeli Üniversitesi, Elektronik ve Haberleşme bölümünde okumaktadır ve iyi düzeyde İngilizce bilmektedir. Altyapılarda Darüşşafaka, İstanbulspor, İstanbul Panterleri forması giydi. İstanbul Panterleri bünyesinde minik ve küçük takım antrenörlüğü yapmaktadır.

Antrenörle iletişime geçin!

GİZEM ALTUN

Voleybol Antrenörü

20.02.1993 İstanbul doğumlu. Dumlupınar Üniversitesi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü mezunu. Altyapılarda Eczacıbaşı ve FMV Işık Spor Kulübü gibi takımlarda voleybol oynadı. CSKA Moskova İstanbul Spor Okulları, Evyap Okulları, Şişli Belediyesi Spor Okullar gibi çeşitli okul takımları ve spor okullarında antrenör olarak görev yaptı. Türkiye Voleybol Federasyonu 2. Kademe Voleybol Antrenörlüğü sertifikası bulunuyor. Aynı zamanda Etkili İletişim, Diksiyon ve İletişim Teknikleri gibi konularda sertifikalara sahip.

Antrenörle iletişime geçin!

GÜNER KAPTAN

Voleybol Antrenörü

Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümü mezunu. Ana branşı voleybol, uzmanlık alanı ise yüzme. Marmara Üniversitesi ve Galatasaray Spor Okulları’nda voleybol antrenörlüğü yaptı. Türkiye Voleybol Federasyonu 1. Kademe Voleybol Antrenörlük Sertifikası bulunuyor. Ayrıca, Yüzme, Mat Pilates, Reformer Pilates ve Yüzme antrenörlük belgeleri ve sertifikaları da bulunuyor.

Antrenörle iletişime geçin!